60 - 434 Poznań

ul. Bartoszycka 17

przedstawicielstwo

GRAEWE

Firma

Firma Graewe jest znaną marką w świecie techniki wytłaczania. Zaufanie klientów zdobyła przede wszystkim dzięki kompetentnie realizowanym rozwiązaniom zorientowanym na indywidualne potrzeby klientów, przy jednoczesnym doskonałym stosunku jakości do ceny. Sukcesy odnoszone przez firmę Graewe oraz sukcesy ich klientów i partnerów są potwierdzeniem dla kontynuowania dotychczasowych działań w których centrum jest dobro klienta.

Offer

Jarmex reprezentuje firmę Graewe na polskim rynku w zakresie dostawy nawijarek o różnym stopniu automatyzacji dla rur i profili.

Graewe

W pełni zautomatyzowane urządzenia nawijające

Dla linii z wysoką wydajnością oraz dużą prędkością wytłaczania zastosowanie znajdują w pełni zautomatyzowane nawijarki podwójne. Natomiast zautomatyzowane w pełni nawijarki pojedyncze stosowane są przy niższych i średnich prędkościach oraz przy liniach owijających. Dzięki kompaktowej konstrukcji urządzenia nawijające firmy Graewe zajmują niewielką powierzchnię, a ich podłączenie do linii produkcyjnych nie stanowi problemu.

Firma Graewe oferuje szeroki program maszyn dla różnych zastosowań, od standardowych po specjalne nawijarki automatyczne – łączenie z bindowaniem za pomocą taśmy, z owijaniem w folie, bezpośrednio w kartonowe pudła, kombinacja folia/taśma i wiele innych.

Graewe

Półautomatyczne urządzenia nawijające

Przeznaczone do precyzyjnego nawijania rur i profili z tworzyw sztucznych. Średnica i szerokość ramion nawijarki jest stopniowo regulowana odpowiednio do żądanego przekroju zwoju.

Więcej na stronie producenta

Nasi PARTNERZY

surowce

mieszalnia