60 - 434 Poznań

ul. Bartoszycka 17

przedstawicielstwo

Exelliq

Firma

Exelliq jest wiodącym na świecie dostawcą narzędzi, linii do wytłaczania i gotowych zakładów „pod klucz” do wytłaczania profili. Podstawową kompetencją firmy jest wiedza procesowa w zakresie wytłaczania profili – rozwój, projektowanie, produkcja i optymalizacja procesów w obrębie narzędzi i linii do wytłaczania. Portfolio usług obejmuje zakres od opracowania narzędzi i całych systemów, przez kompletne linie produkcyjnych i dobór receptur, aż po realizację kompletnych zakładów produkcyjnych.

W 8 lokalizacjach w Europie i USA oferowane są kompletne rozwiązania spełniające różnorodne wymagania producentów profili na całym świecie. Posiadając 6 centrów tuningujących oraz 15 stale dostępnych linii do wytłaczania, a także dzięki jednemu z największych centrów rozwoju w całej branży, Exelliq zapewnia skrojone na miarę rozwiązania pozwalające osiągnąć znaczącą przewagę nad konkurencją w zakresie ekstruzji profili.

Offer

Na skalę globalną Exelliq skoncentrował swoje działania na nieustannym rozwoju innowacyjnych rozwiązań i przełomowych technologii przynoszącym producentom profili większe korzyści.

Narzędzia do wytłaczania profili z tworzyw sztucznych oferowane są we wszystkich wymaganych zakresach wydajności i dla różnego rodzaju profili – zarówno profili okiennych, jak i mało- i wielkogabarytowych profili technicznych.

Urządzenia peryferyjne i kompletne linie dla wszystkich zakresów wydajności w wytłaczaniu profili obejmujące szeroką paletę maszyn dostosowanych do Państwa potrzeb w segmencie premium, mid oraz economy.

exelliq

Systemy narzędzi

  • Cyfrowe i nie zawierające węży systemy DIGI.TOOLING zapewniają innowacyjne funkcje umożliwiające m.in. możliwie szybkie i bezproblemowe przezbrojenie.
  • Narzędzia RED.TOOLING dedykowane spełnieniu wysokich wymagań przy możliwie niskich kosztach użytkowania.
  • MPT.TOOLING to modularne systemy, których główne elementy opierają się na najwyższych jakościowo rozwiązaniach Exelliq.

exelliq

Systemy narzędzi

  • Systemy TEC.TOOLING to narzędzia w wykonaniu dedykowanym pełnym i komorowym profilom o małych gabarytach.
  • System XXL.TOOLING przewidziany jest do profili o dużych wymiarach, paneli, płyt komorowych i zastosowań specjalnych do szerokości profili osiągających 1.000mm.

exelliq

Urządzenia peryferyjne

Podobnie jak w przypadku narzędzi, szeroka gama rozwiązań w zakresie urządzeń peryferyjnych pozwala na ich optymalny dobór i maksymalne wykorzystanie w danym procesie produkcyjnym.
Do dyspozycji są urządzenia wysoce zautomatyzowane, umożliwiające regulację i optymalizację procesu wytłaczania w czasie rzeczywistym, urządzenia dedykowane maksymalnej efektywności procesu produkcyjnego oraz maszyny przewidziane zarówno do małych profili, jak i wielkogabarytowych. 

Więcej na stronie producenta

Nasi PARTNERZY

surowce

mieszalnia